v

您的位置:VeryCD音乐欧美音乐

音乐资源事务区


Czeslaw Spiewa -《Debiut》(首秀)[FLAC]

 • 状态: 精华资源
 • 摘要:
  音乐风格民谣
  发行时间2008年
  地区波兰
  语言波兰语
 • 时间: 2011/06/03 11:30:46 发布 | 2011/06/03 12:09:25 更新
 • 分类: 音乐  欧美音乐 

龙骑2000

精华资源: 503

全部资源: 503

相关: 分享到新浪微博   转播到腾讯微博   分享到开心网   分享到人人   分享到QQ空间   订阅本资源RSS更新   美味书签  subtitle
该内容尚未提供权利证明,无法提供下载。
专辑英文名Debiut
专辑中文名首秀
音乐风格民谣
资源格式FLAC
发行时间2008年
地区波兰
语言波兰语
简介

IPB Image

专辑码率:Level 3
专辑风格:Folk/Indie Rock

专辑介绍:

一只以手风琴为主要乐器的波兰民谣团,俏皮的马戏团曲风,欢快而又带着民族异域风情的调子,一种让人舞动活泼的气氛,时而夹带着一种时过境迁的意境!如果用这张专辑去诠释‘民谣’二字的含义我想再好不过了!特别是用‘特地’的小语种波兰语去诉说这每一个歌词,即时听不懂我想也能感受到小国的美景吧!艺人至今一共发布了4张专辑,2张波兰语,2张英文(感觉用英文唱味道就大不一样了),精挑细选还是选择这张最具代表性的分享给大家!希望大家喜欢!推荐分数:8.2分!

相关链接:iTunes / Website

引用
Facebook:
简介
www.czeslawspiewa.com www.myspace.com/czeslawspiewa Oczy Czarne Management Joanna Meczynska asia@oczyczarne.pl Kontakt z mediami Paweł Fryderyk Spunda pr@oczyczarne.pl tel +48 795 139 866

自传
Czesław Śpiewa, właśc. Czesław Mozil (ur. 12 kwietnia 1979 w Zabrzu) – polski wokalista, kompozytor i muzyk (grający głównie na akordeonie guzikowym), absolwent The Royal Danish Academy of Music[1].

W wieku pięciu lat Mozil wyjechał wraz z rodzicami i rodzeństwem do Danii. Jego matka pochodzi z Górnego Śląska, ojciec jest Ukraińcem ze Lwowa[potrzebne źródło]. W Danii mieszkał do dwudziestego ósmego roku życia. Był współwłaścicielem baru Kulkafeen w centrum Kopenhagi. Pomimo emigracji nie stracił kontaktu z Polską, z czasem coraz częściej do niej przyjeżdżał oraz koncertował. W końcu zdecydował się zamieszkać na stałe w Polsce, w Krakowie. Tworzy trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, noszącą ślady kabaretu, rocka, a nawet punk rocka[2], przy czym sam Mozil swoją muzykę określa mianem po prostu „popu” lub „alternatywnego popu” z „podtekstem punkowym”
Muzyk gra m.in. z założoną przez siebie duńską grupą rockową Tesco Value (nazwa grupy pochodzi od przezwiska, jakim ochrzczono Mozila podczas wakacji na obozie młodzieżowym w Anglii).
W 2007 wystąpił wraz z grupą Hey podczas realizacji koncertu z cyklu MTV Unplugged.
Czesław Śpiewa jest jego autorskim projektem, w którym jako frontman gra i śpiewa z różnymi muzykami, w najróżniejszych składach instrumentalnych.
7 kwietnia 2008 nakładem Mystic Production ukazał się w Polsce debiutancki album Czesława pt. Debiut. Sześć tygodni po premierze album uzyskał status złotej płyty[4], trzy miesiące później po łącznym sprzedaniu ponad 30 tys. krążków osiągnął status platynowej płyty[5]. Obecnie album rozszedł się w nakładzie ponad 60 tysięcy egzemplarzy co daje mu status podwójnie platynowej płyty. Teksty piosenek wraz z Michałem Zabłockim pisali internauci na jego czacie na stronie multipoezja.onet.pl. W nagrywaniu albumu brali udział m.in. kwintet dęty Femme Fatale, Chór Świętej Anny z Kopenhagi, Chór Dobrej Karmy i Chór Impreza U Jakuba, a także akompaniatorzy na mandolinie, gitarze basowej, fujarkach, perkusji, gitarach, saksofonie, kontrabasie i waltorni. Plastycznie płytę ilustrowała Jaśmina Parkita.11 listopada 2008, w 90. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, wystąpił w Łodzi na Listopadowej Nocy Kabaretowej.

当前所在地
Warszawa

网站
http://www.myspace.com/czeslawspiewa
http://czeslawspiewa.com
http://twitter.com/CzeslawSpiewa


虾米试听

MV视听曲目:Ucieczka Z Wesołego Miasteczka专辑曲目

01. Ucieczka Z Wesołego Miasteczka
02. Tyłem Do Przodka
03. Maszyna Do Swierkania
04. Żaba Tonie W Betonie
05. Wesoły Kapelusz
06. Mieszko I Dobrawa Jako Poczatek Panstwa Polskiego
07. Pożycie Małżeńskie
08. Kradzież Cukierka
09. Język Węża
10. Efekt Uboczny Trzeźwości

正在读取……

这里是其它用户补充的资源(我也要补充):

暂无补充资源
正在加载,请稍等...

点击查看所有19网友评论

 

(?) [公告]留口水、评论相关规则

  小贴士:
 1. 类似“顶”、“沙发”之类没有营养的文字,对勤劳贡献的楼主来说是令人沮丧的反馈信息。
 2. 提问之前请再仔细看一遍楼主的说明,或许是您遗漏了。
 3. 勿催片。请相信驴友们对分享是富有激情的,如果确有更新版本,您一定能搜索到。
 4. 请勿到处挖坑绊人、招贴广告。既占空间让人厌烦,又没人会搭理,于人于己都无利。
 5. 如果您发现自己的评论不见了,请参考以上4条。